184

Президент Латвії повідомив, що не буде слідувати прикладу Естонії у питанні легалізації одностатевих партнерств


Президент Латвії Андріс Берзіньш буде чітко дотримуватися 110-ї статті Конституції, яка передбачає, що держава захищає і підтримує шлюб як союз між чоловіком і жінкою, передає DELFI з посиланням на прес-секретаря президента Лігу Крапане.

Президент Латвії повідомив, що не буде слідувати прикладу Естонії у питанні легалізації одностатевих партнерств

Крапане нагадала, що при вступі на посаду президент присягнув, що буде дотримуватися Конституції, в тому числі ст. 110. Так вона відповіла на запитання, чи готовий президент підтримати норму про легалізацію одностатевих союзів, затверджену 9 жовтня парламентом Естонії.

Також цю інформацію підтвердили в Міністерстві юстиції. В даний час немає питання про реєстрацію одностатевих партнерських відносин, і приклад Естонії для Латвії не актуальний, заявила агентству LЕТА прес-секретар міністра юстиції Гайдис Берзіньш Інесі Ауніня.

Новий естонський закон про партнерські стосунки, націлений на врегулювання юридичних відносин у незареєстрованих шлюбах, вступить в силу в 2016 році.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти