144

Мер найбільшого міста в Філіппінах сподівається, що в країні стануть легальними одностатеві шлюби


Міський голова найбільшого за кількістю населення міста Філіппін – Кесон-сіті, сказав, що він очікує дня, коли рівність шлюбів стане реальністю в його країні.

Мер найбільшого міста в Філіппінах сподівається, що в країні стануть легальними одностатеві шлюби

Кесон-сіті нещодавно увійшло в історію як місто, де було одноголосно схвалена постанова про заборону дискримінації ЛГБТ.

За повідомленням Inquirer, мер Кесон-сіті Герберт Баутіста сказав під час State of the City Address про бажання введення рівності і легалізації одностатевих шлюбів.

У вівторок він сказав: «Я дивився новини і там було повідомлення про ще один суд в Америці, який легалізував одностатеві шлюби, або як вони називають «рівність шлюбів».

«Я з нетерпінням чекаю того дня, коли Філіпіни і Кесон-сіті матимуть рівність шлюбів», - сказав мер.

«Філіппінська зірка» повідомляє, що Баутіста також сказав, що він буде готовий вести церемонії одностатевих весіль.

Закон про боротьбу з дискримінацією був прийнятий одноголосно минулого тижня більш ніж 30 членами міської ради. Одностатеві сексуальні акти не є злочином в Філіппінах. Одностатеві шлюби на даний момент є забороненими в цій країні. Трансгендери не можуть юридичним шляхом змінити свою стать або ім’я.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу. 
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти