134

Директор Microsoft вибачився за слова "жінки не повинні вимагати підвищення зарплати"


Виконавчий директор компанії Microsoft Сатья Наделла вибачився за своє висловлювання про те, що жінки не повинні вимагати підвищення зарплати.

Директор Microsoft вибачився за слова "жінки не повинні вимагати підвищення зарплати"

Про це пише Delfi.lv з посиланням на матеріал The Washington Post.

"Наша індустрія повинна скоротити гендерний розрив в оплаті праці. В цьому випадку підвищення і не буде потрібно", - написав у своєму твіттері Наделла.

Виступаючи в четвер перед співробітниками компанії, Наделла пішов далі, заявивши, що він був абсолютно неправий.

Раніше на жіночій комп'ютерної конференції Наделлу запитали, що б він порадив жінкам, які хочуть підвищення зарплати. глава Microsoft відповів, що жінки не повинні вимагати підвищення, вони повинні довіряти існуючій системі оплати праці, яка винагородить їх за досягнення.

Така відповідь вразила багатьох в аудиторії і сприйнялась абсолютно марною, враховуючи недавні дослідження про те, наскільки зарплатня жінок нижча за зарплатню чоловіків.

Згідно з опублікованою доповіддю, жінки становлять 17% всіх працівників Microsoft. Приблизно такий же відсоток жінок і в керівництві компанії.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти