155

У Москві затримали учасників ЛГБТ-пікету до Дня камін-ауту


У столиці РФ в парку "Сокільники" поліція затримала вісьмох учасників ЛГБТ-пікету до Дня камін-ауту. Як повідомив правозахисний портал "ОВД-Інфо", акція була узгоджена з владою, однак майже відразу після початку пікету співробітники поліції заявили, що захід "не відповідає заявленій тематиці".

У Москві затримали учасників ЛГБТ-пікету до Дня камін-ауту

До вимоги поліцейських зупинити пікет приєдналися деякі перехожі. Після тривалого розбирання ЛГБТ-активісти прибрали плакати, але поліцейські почали затримувати учасників. Як повідомив телеканал "Дождь", у відділку поліції стало відомо, що перехожі, котрі зажадали припинити пікет, є співробітниками карного розшуку.

Затриманих звинувачують у непокорі співробітнику поліції. Сімох учасників ЛГБТ-акції відпустили після оформлення протоколів, ще один затриманий залишається в ОВС, оскільки у нього з собою немає паспорта.

Міжнародний День камін-ауту присвячений відкритому визнанню людиною її приналежності до будь-якої сексменшини, його відзначають у всьому світі вже 25 років.

Джерело: www.svoboda.org

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти