143

Вийшла книга «Я хочу приготувати тобі їжу в презервативі»


Неординарний спосіб використання презерватива

Вийшла книга «Я хочу приготувати тобі їжу в презервативі»

За останні кілька років використання презервативів в Японії стрімко впало, що призвело до різкого збільшення числа випадків захворювання на ВІЛ та іншими інфекціями, що передаються статевим шляхом. Глобальне дослідження показало, що в списку світових країн Японія є третьою знизу країною за використанням презервативів, незважаючи на те, що саме в Японії виробляють 20-30% всіх «світових запасів» контрацептивів, повідомляє MensHealth.

Тому, щоб сприяти підвищенню рівня поінформованості серед японців і для підвищення попиту на цю продукцію, японські автори Кіосакі Кагамі і Опанпон спільно написали книгу, в якій розписують застосування презервативів для нестандартних цілей, зокрема - для приготування їжі.

Нова кулінарна книга вийшла в жовтні, і називається «Tsukutte Agetai Condomu Gohan», що в перекладі означає «Я хочу приготувати тобі їжу в презервативі». Щоб довести серйозність своїх намірів, автори книги особисто приготували всі описані страви, і стверджують, що рецепти цілком практичні.

Презерватив, зрозуміло, використовується як інструмент для приготування їжі, а не як інгредієнт. Автори придумали 11 різних рецептів, які використовують міцність і гнучкість презерватива для створення страв. Серед представлених кулінарних етюдів можна знайти що завгодно: від презервативного печива і презервативного каррі-плову, до презервативних суші.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти