174

В російському місті Липецьк заявили про намір провести гей-прайд


З нагоди річниці створення першої в РФ ЛГБТ-організації активісти з міста Липецьк вирішили провести парад гордості 26 жовтня.

В російському місті Липецьк заявили про намір провести гей-прайд

В досить провінційному, з населенням у півмільйона людей, Липецьку, планують провести парад гордості від будинку №3 на вулиці Леніна до пам'ятника Леніну на Соборній площі. Місцеві активісти ЛГБТ-спільноти відправили в міську адміністрацію повідомлення про проведення першого в історії столиці регіону гей-параду.

На думку організатора заходу Ільміри Шайхразнової, громадяни, в тому числі і ті, чия сексуальна орієнтація відрізняється від загальноприйнятої, не можуть бути позбавлені можливості захищати свої інтереси будь-яким не забороненим законом способом, в тому числі шляхом проведення публічних акцій. Дівчина брала участь у пікеті за права геїв і лесбійок на Соборній площі в грудні 2012 року, а також в інших подібних акціях в Москві, Воронежі та Санкт-Петербурзі.

У великих містах, як розповіла Ільміра, проводити паради ЛГБТ-спільноти простіше. У навколишніх такі заходи викликають більше інтерес, ніж агресію.

Нагадаємо, що у Москві останній ЛГБТ-пікет, приурочений до Дня камін-ауту, закінчився арештами.

Джерело: gorodlip

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти