297

Ватикан виступив із заявою, в якій запропонував прийняти гомосексуальних людей


Ватикан вперше виступив з офіційною заявою, в якій закликав прийняти гомосексуалів. У документі сказано, що у одностатевих пар є, серед іншого, і "позитивні аспекти", повідомляє Huffington Post.

Ватикан виступив із заявою, в якій запропонував прийняти гомосексуальних людей

Варто відзначити, що заяву не можна вважати пропозицією схвалити гомосексуальні союзи, однак загальний тон слів папи Франциска говорить про його намір лібералізувати підхід до прав ЛГБТ в найближчому майбутньому. Він стверджує, що церква повинна "кинути виклик самій собі" і запропонувати для гомосексуальних людей "братський простір", оскільки багато з них хочуть не віддалятися від релігії через свої сексуальні уподобання

"У гомосексуалів є дари і якості, які вони можуть запропонувати християнській громаді. Ми здатні вітати цих людей, гарантуючи їм місце в наших громадах. Часто вони хочуть контактувати з церквою, яка пропонує їм гостинний дім. Чи можемо ми визнати і гідно оцінити їх сексуальну орієнтацію без шкоди для католицької доктрини в питаннях сім'ї та шлюбу?", - йдеться в заяві.

Крім усього іншого, Франциск закликав єдиновірців стати більш терпимими і більше не вживати по відношенню до гомосексуалів термін "обділені природою", як це робив його попередник, Бенедикт XVI.

Документ був підготовлений після тижневого засідання католицького Синоду, в якому беруть участь 200 єпископів. Збори, присвячені питанням сім'ї та шлюбу, триватимуть ще тиждень, і священики планують обговорити заяву Папи і винести більш конкретний вердикт.

Джерело: ren.tv/ www.huffingtonpost.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти