276

В Олега Ляшко немає друзів-геїв, лише знайомі


Лідер Радикальної партії у студії авторської програми Наталії Влащенко «ЛЮДИ. HARD TALK LIVE», розповів, як ставиться до людей гомосексуальної орієнтації.

В Олега Ляшко немає друзів-геїв, лише знайомі

Ведуча програми Наталія Влащенко поцікавилась, чи є серед друзів Олега Ляшко геї. Народний депутат, якому часто приписують приховану гомосексуальність, відповів: «Думаю, що так». Після цього Ляшко заперечив це: «Серед друзів точно немає. Серед знайомих є, бо в мене і друзів по великому рахунку нема». Потім журналістка перепитала, як він взагалі ставиться до людей гомосексуальної орієнтації і чи він не гомофоб.

«Я вважаю, що це особисте право кожної людини. Це її особисте життя, і мене це не цікавить», - сказав лідер Радикальної партії, яка балотується у Верховну раду 26 жовтня.

Нагадаємо, що подібну відповідь Ляшко давав під час передвиборчих дебатів у травні цього року. В списку Радикальної партії під номером 9 є відвертий гомофоб Ігор Мосійчук.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти