359

Сценаристка з «1+1» врятувала життя гею-самогубцю у Києві


Оксана Шаварська, яка працює сценаристкою на «1+1», розповіла на своїй сторінці у фейсбук про те, що вчора врятувала життя чоловікові гомосексуальної орієнтації, який збирався покінчити з життям.

Сценаристка з «1+1» врятувала життя гею-самогубцю у Києві

«Це історія про те, як сьогодні вночі я врятувала життя самогубцю», - написала на своїй сторінці Оксана Шаварська, яка поверталась із друзями з Дарниці на автомобілі по мосту Метро і побачила на перилі 40-річного чоловіка, який збирався стрибати.

«Не довго думаючи, я вискакую з машини бо розумію, що можу не встигнути....Хлопці залишилися чекати. Він стояв на перилі і плакав, дуже плакав», - розповіла Шаварська.

Дівчині вдалося врятувати чоловіка, незважаючи на те, що ситуація була вкрай критична: «Крізь сльози він прокричав “Іди звідси! Я не хочу жити! Я не хочу жити!!!”... Я не здавалася і лагідно наполягала на тому що помирати на Покрову не сама прикольна ідея, в рай точно не візьмуть, та ще й самогубця...»

Чоловік виявився гомосексуалом, який хотів покінчити з життям через нерозділене кохання:

«Його звати Вася. Він з Волині. У нього нікого нема, окрім коханого, який його покинув... Саме через цю трагедію Вася вирішив розпрощатися з життям. Я нікому не потрібний, навіть Богу. Навіть Богу я не потрібний. Я не хочу жити!” повторював наш новий друг».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти