224

З 16 жовтня у кінопрокаті гомоеротичний байопік про Іва Сен-Лорана


В український прокат виходить провокаційний біографічний фільм про Іва Сен-Лорана - «Святий Лоран. Пристрасті великого кутюр'є» від Бертрана Бонелло. Світова прем'єра фільму відбулася на 67-му Каннському кінофестивалі, де картина була показана в офіційній конкурсній програмі. Крім того, стрічка представляє Францію в лонг-листі номінації на Оскар за кращий фільм іноземною мовою.

З 16 жовтня у кінопрокаті гомоеротичний байопік про Іва Сен-Лорана

Роль Сен-Лорана виконав секс-символ сучасного французького кіно Гаспар Ул'єль. Екранну компанію йому склали найяскравіші зірки Франції - Луї Гаррель, Жеремі Реньє, Леа Сеаду і Валерія Бруні-Тедескі.

Фільм описує модний дім Сен-Лорана часів презентації «російської колекції», яка відіграла велику роль в його творчісті і успіхові. Режисерові вдається не тільки розповісти історію великого кутюр'є, але і створити портрет 70-их, вільної епохи з її непомірними розвагами та вмінням за будь-яку ціну проживати кожен момент життя красиво.

«Святий Лоран. Пристрасті великого кутюр'є» стане фільмом-відкриттям Ukrainian Fashion Week.

Нагадаємо, що цього року у квітні в український прокат вже виходив інший фільм про видатного кутюр'є-гея, під назвою "Ів Сен-Лоран".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти