199

Католицькі єпископи: гей-стосунки не такі вже й «позитивні»


Єпископи з Ватикану вирішили припинити спекуляції навколо документу, який закликає переглянути ставлення католицької церкви до гомосексуальних людей.

Католицькі єпископи: гей-стосунки не такі вже й «позитивні»

Документ з Ватикану, який був оприлюднений у понеділок хоч і не має прямих вказівок до зміни католицької доктрини, стверджує, що церква має навчитись поважати позитивні сторони гомосексуальних пар.

У документі сказано, що «геї мають таланти і якості, які можуть бути у пригоді християнській громаді».

Експерт з Ватикану Джон Тевіс назвав документ «землетрусом» у ставленні Церкви до одностатевих пар.

«У документі чітко відображене бажання Папи застосовувати більш милосердний підхід до питання шлюбно-сімейних стосунків», - зауважив він.

Але вже у вівторок декілька єпископів застерегли усіх, хто позитивно відреагував на новини з Ватикану, від широкого тлумачення зміни ставлення Церкви до гомосексуальних людей. Єпископи повідомили, що, як і раніше, вважають гомосексуальність гріхом і не розглядають її як щось однозначно «позитивне».

Італійське новинне агентство ANSA цитує спільну заяву єпископів наступним чином: «У ставленні до гомосексуалів була підкреслена необхідність толерантного ставлення, але в розумних межах, щоб не створювати враження позитивного схвалення цього явища Церквою. Те ж саме стосується одностатевого спільного проживання».

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти