Тихоокеанська Республіка Палау відмінила покарання за гомосексуальні стосунки між чоловіками після змін у кримінальному кодексі.

Новий кримінальний кодекс в Палау вступив у силу в кінці липня, але інформація про це була оприлюднена лише вчора. Новий кодекс в Палау був прийнятий національним конгресом і підписаний президентом у квітні.
До цього одностатевий секс між чоловіками карався позбавленням волі до 10 років. Лесбійський секс був у цій країні легальним і раніше.
У восьми інших країнах Тихоокеанського регіону добровільні сексуальні стосунки між чоловіками є злочином і сьогодні. Мова йде про Соломонові острови, Кірібаті, Науру, Папуа-Нову Гвінею, Острови Кука, Самоа, Тонга і Тувалу.
Джерело: www.pinknews.co.uk
Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтакте, Twitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua