293

ABC вирішили зняти серіал за мотивами життя гей-футболіста Роббі Роджерса


Телеканал ABC оголосив про запуск нового серіалу «Чоловіки в шортах», півгодинного телешоу, знятого за мотивами життя колишнього гравця «Лідс Юнайтед», який публічно оголосив про свою гомосексуальну орієнтацію минулого року.

ABC вирішили зняти серіал за мотивами життя гей-футболіста Роббі Роджерса

Коли Роджерс зробив камін-аут і в той самий день оголосив про завершення кар'єри футболіста. Пізніше він повернувся в футбол, ставши гравцем команди LA Galaxy. Сценаристом серіалу буде один із творців «Відчайдушних домогосподарок» Джордон Нардіно. Сам футболіст Роббі Роджерс виступить у якості продюсера.

Основною ідеєю телесеріалу буде показати битву Роббі Роджерса за прийняття його сексуальної орієнтації як на футбольному полі, так і поза ним, а також взаємодію футболіста з товаришами по команді.

«Дійсно радий бути частиною цього», - написав Роббі Роджерс про телесеріал, який буде заснований на його житті.

Сценаристка «Хлопців у шортах» Клаудіа Лонов сказала, що її підкорила «чарівність і гумор» Роджерса і вона впевнена у тому, що це буде «чудове шоу».

Джерело: www.pinknews.co.uk/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти