397

Колишні власники гей-бару у Севастополі перебрались до Києва через гомофобні утиски в анексованому Криму


Про це повідомляє Time з посиланням на розповідь Єгора Гуськова і Богдана Зінченка, які вимушено залишили Крим після приходу туди російських окупантів.

Колишні власники гей-бару у Севастополі перебрались до Києва через гомофобні утиски в анексованому Криму

Як розповіли журналу Time колишні власники гей-бару Qbar в Севастополі Єгор Гуськов та Богдан Зінченко, вони почали відчувати тиск з боку влади з квітня. За їх словами, після окупації Криму "хтось розповів новому керівництву", що в Севастополі є "популярний гей-бар". Після цього, за твердженням Гуськова і Зінченка, їх закладу почали виписувати різні штрафи.

У статті Time розповідається, що спочатку власники гей-бару намагалися підлаштуватися під вимоги нової влади. Гуськов та Зінченко зняли букву Q з назви закладу. Як пояснюють його колишні власники, чиновники заявили, що Q «виглядає як символ содомії». «Ми намагались переробити його в звичайну закусочну», - розповіли власники Qbar.

Після того як переслідування гей-пари, яка виховує дитину від сурогатної матері, почало нести особистісний характер і на них «почали писати доноси», чоловіки вирішили полишити Крим і перебратись у Київ.

Qbar вперше відкрився у 2007 році. Однією з його особливостей було те, що офіціанти обслуговували клієнтів у шортах.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти