156

Українофоб Алексєєв засудив бойкот співачки Валерії


Російський гей-активіст Ніколай Алексєєв вважає, що ЛГБТ-спільнота не має рації у тому, що засуджує публічні гомофобні вислови російської співачки Валерії і її чоловіка Іосіфа Прігожина.

Українофоб Алексєєв засудив бойкот співачки Валерії

Ніколай Алексєєв повідомив «Російській службі новин», що засуджує акції протесту проти співачки Валерії. Бойкот влаштували різні ЛГБТ-організації, які заявили, що виконавиця «прославилася своїми гомофобними висловлюваннями».

Алексєєв зазначив, що останнім часом стратегія бойкотів віджила своє і продемонструвала повну неефективність.

«На Заході бойкотували російську горілку, Олімпіаду в Сочі, депутата Валуєва, концерти Гергієва в Лондоні. Все це було представлено під соусом боротьби за права ЛГБТ-спільноти і закінчилося нічим », - розповів активіст.

Алексєєв зазначив: всі ці кампанії, так само, як і та, що ведеться проти Валерії і її чоловіка Іосіфа Прігожина, не мають нічого спільного з боротьбою за права ЛГБТ-спільноти. Все це культурні та комерційні проекти, сказав він.

«Бойкотувати можна, але тільки тих людей, хто безпосередньо причетний до ухвалення законів, що стосуються ЛГБТ», - додав Алексєєв.

Алексєєв підкреслив, що Валерія, як і всі громадяни, має право на висловлення власної думки з будь-якого питання.

Нагадаємо, що минулого тижня Прігожин написав листа ЛГБТ-активістам, де звинуватив їх в "геноциді" традиційних цінностей. 

Джерело: www.rusnovosti.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти