282

Кабмін розробить стратегію в області прав людини


Глава держави доручив розробити проект стратегії до 1 січня 2015 року і представити її на розгляд в установленому порядку

Кабмін розробить стратегію в області прав людини

Президент України Петро Порошенко доручив Кабінету міністрів розробити проект національної стратегії в галузі прав людини. Про це йдеться в указі глави держави "Про розроблення Національної стратегії в сфері прав людини" №811 / 2014.

Згідно з документом, стратегія повинна бути розроблена з метою вдосконалення правових та організаційних засад у сфері прав людини, створення дієвого механізму всебічного забезпечення в Україні прав і свобод людини і громадянина.

Кабінету міністрів доручено забезпечити до 1 січня 2015 року розроблення проекту стратегії із залученням представників органів державної влади та органів місцевого самоврядування, інститутів громадянського суспільства, провідних вітчизняних вчених та міжнародних експертів та з урахуванням міжнародного досвіду, і представити її на розгляд в установленому порядку. Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти