195

В Україні розпочинає роботу телефон довіри для ЛГБТ


В Україні розпочинає роботу телефон довіри для ЛГБТ, повідомляє Upogau.org

В Україні розпочинає роботу телефон довіри для ЛГБТ

"Незважаючи на існуючий попит, якщо не сказати - необхідність - така послуга в нашій країні до цих пір була недоступною. Її функції частково брали на себе Національна лінія з питань ВІЛ / СНІД та регіональних організацій. Тепер у представників ЛГБТ-спільноти з'явилася можливість отримати всю інформацію за одним номером. Концепцію телефону довіри можна описати двома словами: інформаційна підтримка", - йдеться у повідомленні.

У консультантів лінії довіри можна буде отримати інформацію про послуги всіх ЛГБТ-організацій України, дізнатися про тематичні місцях відпочинку в різних містах, уточнити, де можна безкоштовно пройти тестування на захворювання, що передаються статевим шляхом, а також що робити у випадках насильства та дискримінації.

Компонент психологічної підтримки включає в себе широкий спектр тем. Прийняття своєї сексуальної орієнтації або гендерної ідентичності, правильний і своєчасний камін-аут, труднощі пошуку та побудови відносин, проблеми, викликані гомофобією в близькому оточенні, реакція батьків на несподіваний аутинг. Словом, все, що вас турбує, але ви не знаєте, з ким обговорити цю тему.

Всі дзвінки анонімні і конфіденційні. Запис розмов не ведеться, і тільки вам самим вирішувати, яку інформацію і в якому обсязі ви готові надати консультанту.

Найближчими місяцями телефон довіри працює за графіком з понеділка по п'ятницю з 12.00 до 20.00. В майбутньому ми сподіваємося вийти на рівень цілодобової лінії.

Телефонуйте 0 800 50 50 99 безкоштовно зі стаціонарних та мобільних телефонів на території України.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти