455

В самопроголошеній ЛНР не криміналізували гомосексуальні стосунки


Інформація про те, що на території так званої «Луганської народної республіки» введена кримінальна відповідальність за гомосексуальні стосунки – фейк. Про це повідомив порталу «Харків» «депутат ЛНР» Юрій Хохлов.

В самопроголошеній ЛНР не криміналізували гомосексуальні стосунки

4 жовтня сайт «Русская вєсна» розповсюдив інформацію про те, що в «ЛНР» була введена кримінальна відповідальність за «гомосексуалізм» - позбавлення волі на термін від 2 до 5 років.

Кореспондент порталу «Харків» зв'язався з «депутатом ЛНР» Юрієм Хохловим, якого називали автором гомофобного нововведення, і попросив прокоментувати правдивість інформації, опублікованої у ЗМІ.

«Ніякого закону про захист християнських традицій, що вводить посилення кримінального покарання за гомосексуалізм, авторство якого приписують мені, в ЛНР не приймали, - розповів Хохлов, який підтвердив прихильність християнським цінностям і сказав, що в них зараз «більш нагальні завдання».

«Це все фейки. Мабуть, Ляшко ніяк не заспокоїться», - повідомив по телефону Юрій Хохлов.

Джерело: nahnews.com.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти