125

У Стамбулі з’явиться безкоштовний медичний сервіс для ЛГБТ


Муніципалітет одного з районів Стамбулу - Шишлі - оголосив, що вперше в історії Туреччини представникам спільноти ЛГБТ буде безкоштовно надаватися медичне обслуговування.

У Стамбулі з’явиться безкоштовний медичний сервіс для ЛГБТ

Приймати охочих на обстеження будуть анонімно, повідомляє турецька газета Huriyet Daily News.

В країні, де ЛГБТ все ще є об'єктом дискримінації, ініціатива муніципалітету сприймається як революційна.

Зокрема, ЛГБТ зможуть кожні три місяці безкоштовно пройти огляд і здавати аналізи на наявність у них ВІЛ та інших захворювань, що передаються, зокрема, статевим шляхом.

Шишлі, один з найбільш людних районів в європейській стороні Стамбулу, став одним з чотирьох муніципалітетів, кандидати від яких відстоюють права сексуальних меншин.

Хайри Іненю, мер Шишлі, - активіст головної опозиційної Народно-республіканської партії. Нещодавно він виступив на захист одного зі своїх радників, який був сфотографований на демонстрації борців за права геїв.

Нагадаємо, що в Україні минулого місяця стартував портал здоров’я для ЛГБТ-спільноти FriendlyDoctor. Завдяки системі FriendlyDoctor, кожен член спільноти має можливість швидко знайти потрібного кваліфікованого дружнього лікаря та анонімно зареєструватись до нього на прийом на сторінці www.friendlydoctor.org, зробивши всього лиш 7 кліків.

Джерело: 9tv.co.il

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти