99

У Британії віднайшли фото можливого тюремного коханця Оскара Вайльда


В архівах в'язниці в британському Редінгу, де відбував покарання Оскар Вайльд, знайдено знімок робочого Генрі Бушнелла, до якого, за деякими даними, письменник проявляв особливий інтерес.

У Британії віднайшли фото можливого тюремного коханця Оскара Вайльда

Фото Бушнелла виявив професор Пітер Стонлі з університету Редінгу, який вивчав дані про людей, що опинилися у в'язниці Редінгу одночасно з Вайльдом.

За словами Стонлі, драматург був захоплений Бушнеллом, але подробиці їхніх стосунків невідомі.

У 1895 році Оскар Вайльд був засуджений до двох років в'язниці за гомосексуальні стосунки. В одному з листів, написаних у в'язниці, письменник згадував "темноокого хлопчину", ймовірно чорнороба Бушнелла, який у період з 1892 року по 1911 роки понад 20 разів потрапляв до в'язниці за крадіжки, розповідає професор.

Більшість ув'язнених в той час не фотографувалися, але затятого рецидивіста Бушнелла зняли. В архівах тюрми Редінгу, яка нещодавно припинила свою роботу, є сім його фотографій.

"Ми не знаємо всіх деталей стосунків між Вайльдом і Бушнеллом", - заявив професор Стонлі, виступаючи вчора з нагоди 160-ї річниці дня народження Оскара Вайльда.

Джерело: www.bbc.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти