135

Для спрощення візового режиму з ЄС Україні необхідно захистити ЛГБТ від дискримінації у трудовій сфері – керівниця «Європи без бар’єрів»


Очільниця громадської ініціативи "Європа без бар'єрів" Ірина Сушко розповіла виданню «Ділова столиця» чому Європа ускладнила видачу віз українцям.

Для спрощення візового режиму з ЄС Україні необхідно захистити ЛГБТ від дискримінації у трудовій сфері – керівниця «Європи без бар’єрів»

На думку Ірини Сушко, представники ЄС хочуть бачити «конкретні заходи, які знизять ризики збільшення міграційних потоків, а також зростання кількості біженців». Для цього необхідно прийняти законопроект про соціальний захист внутрішніх переселенців.

Очільниця «Європи без бар’єрів» прогнозує настання безвізового режиму з ЄС, якщо ситуація в Україні йтиме по оптимістичному сценарію, в кінці наступного року.

«Ймовірність цього безпосередньо пов'язана з можливістю уряду проводити реформи, які передбачені планом дій щодо візової лібералізації», - каже експертка.

Ірина Сушко переконана, що для спрощення візового режиму з ЄС Україні необхідно законодавчо захистити українські сексуальні меншини в трудовій сфері.

«Питання досить делікатне, у нас багато спекуляцій на цій темі, нібито ЄС вимагає від нас узаконити шлюби між представниками сексуальних меншин, дозволити їм всиновлювати дітей і так далі. Це не так. Йдеться про заборону дискримінації за ознакою сексуальної орієнтації у трудовій сфері, тобто, законодавчо закріпити положення про те, що людину не можна звільняти з роботи через її сексуальну орієнтацію», - зазначила Ірина Сушко.

Нагадаємо, що в травні ВРУ проголосувала зміни в антидискримінаційне законодавство проігнорувавши ознаки «сексуальна орієнтація» і «гендерна ідентичність», як ті, за якими має бути заборонена дискримінація в Україні.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти