475

У столиці Киргизстану зірвали виступ українського гурту KAZAKY через «гей-пропаганду»


Вчора у Бішкеку близько ста осіб перекрили вхід в клуб, де мав відбутися виступ українського танцювального гурту KAZAKY. Про це повідомляє телеканал «Дождь».

У столиці Киргизстану зірвали виступ українського гурту KAZAKY через «гей-пропаганду»

Колектив KAZAKY мав виступити напередодні ввечері. Ті, хто заблокував вхід в клуб, звинуватили танцюристів у пропаганді гей-культури, повідомили в ГУВС. Вони заявили, що «не допустять пропаганди гомосексуальності і виступають за збереження традиційних сімейних цінностей». Організатори вирішили скасувати виступ. За даними місцевих ЗМІ, їм довелося виплатити 20 тисяч доларів штрафу.

Учасників акції не притягатимуть до відповідальності, так як вони не порушували порядок, а організатори не зверталися в міліцію, повідомили в прес-службі.

На цьому тижні парламент Киргизстану схвалив у першому читанні законопроект, що передбачає позбавлення волі до одного року за так звану пропаганду гомосексуальних відносин.

KAZAKY – всесвітньовідомий український гурт, який підкорив навіть саму Мадонну. Колишній учасник групи Франческо є відкритим геєм. У травні KAZAKY розповідали в інтерв’ю Національному ЛГБТ-порталу, що вони стикалися із спробами зірвати їх концерти в Росії. Хлопці часто виступають у гей-клубах і не заперечують це.

Нещодавно гурт представив нове музичне відео спільно з гуртом THE HARDKISS.

Джерело: tvrain.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти