367

Монтян розповіла, чому важливо узаконити одностатеві партнерства


Кандидатка в народні депутатки по 212 мажоритарному округу міста Києва Тетяна Монтян в черговий раз підтвердила свою прихильність легалізації одностатевих партнерств в Україні.

Монтян розповіла, чому важливо узаконити одностатеві партнерства

Про це вона розповіла в інтерв’ю журналу «Публічні люди».

Інтерв’юер поцікавився у Монтян, чому вона виступає за легалізацію легких наркотиків, секс-бізнесу і одностатевих шлюбів.

«Щодо одностатевих шлюбів: якщо вони платять податки - хто має право заглядати до них у ліжко?», - риторично поцікавилась суспільно-політична діячка.

На думку Монтян, всі, хто є противником легалізації одностатевих партнерств, насправді переймаються його сексуальним аспектом: «Власне, мова не про секс. Гомосексуали і сьогодні можуть прийти в бар «Блакитна устриця» і влаштувати там собі веселе весілля. Проблема легалізації гомосексуалізму знову впирається в майнові права, які геї, на жаль, захистити не можуть. Сьогодні вони ніяк не узаконені. І це є проблема».

Вона зауважила, що її погляди щодо одностатевих партнерств не є популізмом, а її послідовною позицією у цьому питанні.

«Я з незапам'ятних часів писала такі статті в гей-журнал «Один з нас» і завжди пропагувала ідею Фаїни Раневської: «Нещасна та країна, в якій людина не в праві розпорядитися власною дупою». Не виключаю, що ми дочекаємося свого мера-гея, президента-гея - якщо людей нарешті почнуть цікавити ділові, менеджерські якості кандидатів, а не така нічого не значуща дурниця, як їх сексуальна орієнтація», - розповіла Тетяна Монтян.

Нагадаємо, що у 212 мажоритарному окрузі основним суперником Монтян є провладний кандидат Віталій Сташук.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти