280

Містер-гей Італії вважає себе білорусом і планує стати політиком


21-річний студент університету в Барі Артем Крістофаро цього року став переможцем конкурсу «Містер-гей Італія». До семи років хлопець жив в Білорусі, але потім його всиновила італійська сім'я. Про це він розповів в інтерв’ю білоруському порталу Naviny.by.

Містер-гей Італії вважає себе білорусом  і планує стати політиком

Кореспондент Naviny.by зустрівся з Артемом в Мінську, аби дізнатися чи легко бути відкритим геєм в католицькій Італії.

Артем взяв участь у конкурсі геїв в Італії, дізнавшись про нього від зведеного італійського брата.

«Спочатку я сумнівався, а потім подумав, чому б і ні, адже це відмінний шанс заявити про себе», - розповів хлопець.

Цікаво, що прийомні батьки Артема дізнались про сексуальну орієнтацію сина лише під час конкурсу. За його словами, вони не були шоковані, а просто здивувались. Рідний ж брат Артема, який мешкає у Білорусі, дізнався про його гомосексуальність через соцмережі після завершення конкурсу.

«У соціальних мережах мене почали вітати, стали з'являтися новини. Брат запитав, чому я раніше йому нічого не говорив про те, що я гей. І сказав, що нічого страшного в цьому немає. Тобто повністю мене підтримав. Так що ніяких проблем з друзями та рідними у мене не було», - розповів Артем.

Незважаючи на те, що Артем живе у Італії, він каже, що відчуває себе білорусом і завжди на цьому наголошує. Переможець конкурсу геїв вивчає політологію і міжнародні відносини, нещодавно приїхав по програмі обміну в Польщу.

Хлопець відзначив, що Італія гомофобна переважно в провінції, в консервативних регіонах на півдні. Але, наприклад, в Мілані чи Римі геї відчувають себе вільно без жодних упереджень. Артем Крістафаро вважає, що Італія відсутністю законів, які б дозволяли одностатеві шлюби і всиновлення гей-парами дітей, дискримінує ЛГБТ.

Він вважає, що всі, хто виступає категорично проти всиновлення одностатевими парами дітей, просто не знають, що значить жити у дитячому будинку:

«Я знаю, тому хочу чітко заявити, що жодна дитина в інтернаті не думає: «О, Боже! Тільки б мене не віддали в сім'ю, де буде дві мами або два тата! Тільки б у моїх батьків була традиційна сексуальна орієнтація!» Повторюю, жодна дитина в дитбудинку так не міркує. Там кожен чекає турботи і любові. І сподівається стати частиною сім'ї, неважливо - гомосексуальної або гетеросексуальної. І коли суспільство це усвідомить, повірте, в світі стане більше щасливих дітей».

Артем вважає, що російська влада гомофобним законом вівертає увагу людей від проблем всередині країни.

Подписывайтесь на аккаунт Национального ЛГБТ-портала Украины в ВКонтактеTwitter и Facebook : в одной ленте - все самое интересное из ЛГБТ-жизни Украины и мира.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти