173

У Лондоні хлопців попросили з автобуса через поцілунок


У Лондоні водій вигнав з автобуса гей-пару, яка поцілувалась. Це сталося поблизу Блекхіту на південному сході британської столиці, повідомляє The Guardian.

У Лондоні хлопців попросили з автобуса через поцілунок

«Ми з моїм другом розмовляли, а потім він мене поцілував», - розповів 23-річний Джек Джеймс. «Тоді водій закричав: "Гей, ви двоє, не робіть цього в моєму автобусі або вимітайтеся звідси, я не хочу на це дивитися"», - наводить видання слова Джеймса.

Спочатку молоді люди не зрозуміли, що звертаються до них, тому, за словами британця, ввічливо перепитали. Водій ще раз накричав на них.

Після того як молоді люди вийшли з автобуса, водій крикнув їм, що вони - не справжні чоловіки.

Глава відділу автобусних перевезень транспортного управління Лондона Кен Девідсон заявив: «Всі пасажири мають право користуватися нашими послугами, не побоюючись, що їх образять або чимось скривдять. Це абсолютно неприпустимо». Він також запевнив, що компанія-оператор Go-Ahead проведе ретельне розслідування.

У жовтні в місті Брайтон, розташованому в графстві Східний Сассекс, сотні людей взяли участь в акції «великий всезагальний поцілунок» (big consensual kiss-in). Її провели в знак протесту проти того, що двох жінок вигнали з магазину за поцілунок. 

Джерело: lenta.ru

Подписывайтесь на аккаунт Национального ЛГБТ-портала Украины в ВКонтактеTwitter и Facebook : в одной ленте - все самое интересное из ЛГБТ-жизни Украины и мира.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти