122

Барак Обама хоче одностатеві шлюби у всіх американських штатах


Американський президент сказав, що він вважає конституційним право на рівність шлюбів.

Барак Обама хоче одностатеві шлюби у всіх американських штатах

Обама, який з 2012 року офіційно є прихильником рівності шлюбів вірить, що заборона одностатевих шлюбів є порушенням діючої Конституції.

Він сказав виданню New Yorker: «В кінцевому рахунку, я думаю, що Положення про рівний захист дійсно гарантує одностатеві шлюби у всіх 50 штатах».

«Але, як ви знаєте, рішення судів завжди були стратегічними. Так були часи, коли сходилися усі зірки і суд, як удар грому, виносив ухвалу (проти сегрегації) на кшталт Brown v. Board of Education, але це все ж рідкість».

«І, враховуючи запит суспільства, Суд дозволяє процес грати так, як це може зробити зміни менш спірними і більш беззаперечними».

«Більша частина моїх кандидатів двадцять років тому або навіть десять років тому, займала центристські позиції, в мейнстримі американської юриспруденції, не дуже вогнедишні або ідеологічно вмотивовані».

"Тому той факт, що в даний час демократичні призначенці і республіканські призначенці, як правило, голосують по-різному  має більше спільного зі зрушеннями в самій Республіканській партії і в природі республіканських призначенців-юристів ... демократи не зійшли зі свого шляху."

Джерело: www.pinknews.co.uk

Подписывайтесь на аккаунт Национального ЛГБТ-портала Украины в ВКонтактеTwitter и Facebook : в одной ленте - все самое интересное из ЛГБТ-жизни Украины и мира.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти