111

У Харкові конкуренти кандидата в нардепи Кірша натякають на його нібито гомосексуальну орієнтацію


В 169 мажоритарному окрузі (Київський район міста Харків) проти кандидата в народні депутати Олександра Кірша, який свого часу потрапив у гей-скандал, застосовують «чорно-голубий піар». Про це повідомляє газета "Сегодня".

У Харкові конкуренти кандидата в нардепи Кірша натякають на його нібито гомосексуальну орієнтацію

Олександр Кірш балотується у Верховну Раду як представник «Народного фронту».

Його конкуренти чи опоненти вирішили знизити рейтинг кандидата, підкинувши листівки, зміст яких натякає на нібито гомосексуальну орієнтацію Олександра Кірша.

«Люди добре розбираються, де правда, а де брехня, я вже звик, що мої конкуренти вдаються до цього, - каже Кірш. - Не думаю, що ці листівки якось вплинуть на вибір виборців».

Кандидат впевнений: подібні дії його колег говорять лише про те, що в рівень культури політиків падає.

Нагадаємо, що в січні 2013 року у гей-скандалі фігурували імена на той час народного депутата від «Батьківщини» Арсена Авакова і харківського опозиційного політика Олександра Кірша. Невідомий хлопець, який назвався Максимом на камеру звинуватив Авакова і Кірша у використанні його в якості гей-проститута. У Верховній Раді України навіть намагались, правда безуспішно, створити Тимчасову слідчу комісію з питань «перевірки достовірності інформації щодо фактів примушування неповнолітнього до вступу у статевий зв’язок неприродним способом громадянином О. Кіршом та причетності до цих фактів народного депутата України А. Авакова». 

Джерело: www.segodnya.ua

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти