264

ЛГБТ-програму "Молодості" судитимуть австрієць, росіянин і українка


Стали відомими журі цьогорічного конкурсу ЛГБТ-фільмів "Сонячний зайчик", який традиційно відбувається в рамках київського міжнародного кінофестивалю "Молодість".

ЛГБТ-програму "Молодості" судитимуть австрієць, росіянин і українка

Цього року журі програми «Сонячний зайчик» очолить австрієць Міхаель Штютц. Він є куратором програми «Панорама» Берлінського кінофестивалю и координатор квір-премії того ж самого Берлінського кінофестивалю «Teddy Award». Нагадаємо, що «Teddy Award» є найвідомішою і найстарішою ЛГБТ-програмою світу в рамках міжнародних кінофестивалів і саме вона стала поштовхом до заснування в рамках «Молодості» конкурсу «Сонячний зайчик».

Іншим членом журі буде росіянин Роман Дорофєєв, який є одним із засновників першого в Росії артхаусного кінотеатру «35мм», дистриб'ютор і програмний директор міжнародного фестивалю молодого європейського кіно у місті Вологда «VOICES». 

Україну в журі цього разу представлятиме Олена Шевченко, правозахисниця і ЛГБТ-активістка, глава громадської організації «Інсайт», яка опікується захистом прав ЛГБТ в Україні. 

Нагадаємо, що минулого року головою журі був арт-директор столичних гей-клубів Костянтин Гнатенко. 

Програма "Сонячний зайчик" урочисто розпочнеться в неділю, 26 жовтня, у кінотеатрі "Жовтень", документальним фільмом "Коло". 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.  

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти