153

У Петербурзі побили двох лесбійок і зняли це на телефон


У Російській Федерації продовжується насилля над ЛГБТ-людьми. Цієї ночі у Санкт-Петербурзі трапився гомофобний напад на двох дівчат, які не приховують своєї гомосексуальної орієнтації.

У Петербурзі побили двох лесбійок і зняли це на телефон

Напад стався приблизно о 1 ночі біля будинку по Варшавській вулиці в Московському районі Санкт-Петербургу. Після вечірки в гостях дві дівчини поверталися до себе на зйомну квартиру. Обидві приїжджі. Одна уродженка Іркутська, інша з Підмосков'я. Але вони не просто сусідки по кімнатах - між дівчатами є почуття. Це, мабуть, і не сподобалося двом перехожим хлопцям, які запідозрили, що незнайомки - лесбійки.

Коли до їхнього будинку залишалося кілька сотень метрів, на лесбійок накинулися.

З криками «Ні ЛГБТ!» до дівчат підбіг молодий чоловік і завдав ним декілька ударів, - передає "Оперативне прикриття". - А його друг зняв побиття на камеру мобільного телефону.

Зараз оперативники шукають петербуржця слов'янської зовнішності. На вигляд йому близько 20-25 років. З особливих прикмет: борідка, вуса і приятель із записом на телефоні.

Побиті дівчата відразу пішли в поліцію і розповіли про напад "на грунті ненависті до сексуальних меншин". Після чого жительки Петербургу поїхали в лікарню, щоб зафіксувати побої.

Джерело: spb.kp.ru

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти