297

Копенгаген визнали найбільш привітним містом світу до ЛГБТК


Столиця Данії, де проводилось цьогорічне «Євробачення», зайняла перше місце у списку найбільш лояльних до ЛГБТК міст світу. Рейтинг опублікував сайт «Lonely Planet».

Копенгаген визнали найбільш привітним містом світу до ЛГБТК

Рейтинг відзначає той факт, що Данія у 1989 році першою серед країн світу легалізувала одностатеві партнерства. Також для любителів проводити час у тематичних місцях важливо не забувати, що саме у Копенгагені працює найстаріший відкритий гей-бар Centralhjørnet, який з’явився в середині минулого сторіччя.

Будучи одним з найбільш толерантних і відкритих міст у Європі у Копенгагені є «масив чудових коктейль-барів, розмаїття гей-френдлі бутіків, а календар подій переповнений квір-івентами». Все це робить його, на думку укладачів рейтингу, найбільш дружнім до ЛГБТ містом на Землі.

Нагадаємо, що цього року одна з центральних площ Копенгагена була перейменована у Веселкову на знак визнання руху за рівні права.

Копенгаген лишив позаду у рейтингу такі дивовижні місця, як Нову Зеландію, Торонто, Палм Спрінгс, Сіджес, Берлін, Скіатос і Міконос, Нью-Йорк, Рейк’явік і Монтевідео.

Джерело: www.lonelyplanet.com/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти