314

Політична партія "Сила людей" нехтує меншинами


Олексій Гончарук відповів, що для партій права меншин - не пріорітет.

Політична партія "Сила людей" нехтує меншинами

Олена Шевченко, правозахисниця і ЛГБТ-активістка, глава громадської організації «Інсайт», оприлюднила на сторінці в соціальній мережі скріншот, в якому представнику партії задали декілька питань.

На питання "Чи плануєте, і якщо так то в який саме спосіб законодавчо і виконавчо посилюватиме права жінок, мігрантів, людей ЛГБТ", Олексій Гончарук відповів: "Права меншин - чутливе питання, яке потребує окремої дискусії. Але пріорітетною ми цю тему ми не вважаємо".

Попри це, на офіційному порталі партій зявлено, що основою цінностей партії є "Загальна Декларація прав людини, Європейської конвенції про захист прав людини та основних свобод, Хартія засадничих прав Європейського союзу".

В пункті 1.3.1. Статуту партій зазначино, що "Гідність людини, як цінність, полягає у особливому моральному ставленні людини до самої себе і ставлення до неї з боку суспільства. Партія сповідує непорушність права людини на ставлення до неї, як до особистості та повагу з боку держави та суспільства до такого права".

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти