289

Біля Пінчук Арт Центру з’явився сітілайт «Коротка історія гомосексуальних репресій в Україні»


Сьогодні біля Пінчук Арт Центру з’явився сітілайт з хронологією утисків прав ЛГБТ в Україні з другої половини ХVI ст. і до наших днів.

Біля Пінчук Арт Центру з’явився сітілайт «Коротка історія гомосексуальних репресій в Україні»

Хронологія утисків і досягнень ЛГБТ-людей в різні періоди історії нашої країни була підготовлена спільними зусиллями американського багатопрофільного митця Карлоса Мотти (на фото) і журналіста Національного ЛГБТ-порталу України Максима Іванухи.

Карлос Мотта - митець широкого профілю, роботи якого базуються на політичній історії; він створює унікальні сюжети, що розкривають теми заборонених історій, угрупувань та особистостей.

Карлос Мотта приїхав в Україну як учасник міжнародної премії Future Generation Art Prize 2014, першої міжнародної премії для молодих художників віком до 35 років, заснованої Фондом Віктора Пінчука.

Виставка 21 номінанта міжнародної премії Future Generation Art Prize 2014 триватиме з 25 жовтня 2014 року до 4 січня 2015 року.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти