363

У Запоріжжі розпочалась Школа толерантності з питань гендерної рівності та прав жінок


Благодійна організація «Гендер Зед», яка працює з ЛГБТ-спільнотою, за підтримки Посольства Королівства Нідерландів в Україні проводить триденну Школу толерантності з питань гендерної рівності та прав жінок.

У Запоріжжі розпочалась Школа толерантності з питань гендерної рівності та прав жінок

Під час тренінгу будуть розглянуті наступні питання: гендер і стать; гендер як соціальний конструкт; теорії гендеру та статі; дискримінація жінок в Україні: факт або вигадка?; гендерне насильство; феміністична теорія як основа гендерної політики; сексизм в засобах масової інформації та громадський простір як фактор, який узаконює гендерну нерівність.

««Школа толерантності» - це не просто тренінг. Тепер це ціла серія триденних тренінгів, складених індивідуально для кожної спеціальності: студенток і студентів факультетів журналістики, соціології та психології вузів Запоріжжя та області, а також вже практикуючих журналісток та журналістів, соціальних працівниць і працівників, психологинь і психологів. Таким чином, ми хочемо залучити до Школи людей, які мають (або матимуть) вплив на громадську думку, або ж безпосередньо надають професійні послуги», - повідомляє сайт організації «Гендер Зед».

По закінченню тренінгу учасниці та учасники отримають сертифікати.

Тренінг проходить з 24 жовтня по 26 жовтня в одному з готелів Запоріжжя.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти