624

«ТОЧКА ОПОРИ» запрошує до участі у панельній дискусії з авторами пуерториканської стрічки “MALA MALA”


ВБО «ТОЧКА ОПОРИ» і Національний ЛГБТ-портал України запрошують всіх охочих взяти участь у зустрічі з режисером та виконавцем головної ролі фільму-учасника ЛГБТ-програми 44-го кінофестивалю «Молодість» - «Зухвала» (Mala Mala) - Деном Сиклсом (Daniel Sickles) та Джейсоном Керіоном (Jason Carrion).

«ТОЧКА ОПОРИ» запрошує до участі у панельній дискусії з авторами пуерториканської стрічки “MALA MALA”

Під час зустрічі, яка відбуватиметься у форматі панельної дискусії, учасники зможуть запитати пуерториканських гостей про їх особистий досвід повсякденного життя ЛГБТ-спільноти у Пуерто-Рико та США, досвід боротьби за власні права, а також дізнатись історію створення стрічки «Зухвала» - від ідеї до втілення. 

"Зухвала" - це оповідь про спільноту трансгендерів у Пуерто-Рико, де розрив між внутрішнім та зовнішнім перетворюється у нескінченну боротьбу. Цей фільм на прикладі різноманітних героїв досліджує теми самопізнання та активізму. Він зображає боротьбу за особисте та суспільне прийняття, що супроводжується тріумфальними підйомами та нищівними падіннями.

Для участі у дискусії, будь ласка, зареєструйтесь до 16:00 27 жовтня за посиланням.

Зустріч з гостями відбудеться 31 жовтня о 16:00 у приміщенні посольства США за адресою вул. Сікорського, 4.

Показ фільму "Зухвала" в рамках кінофестивалю "Молодість" відбудеться 1 листопада о 21:20 в кінотеатрі “Жовтень”.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти