173

Сьогодні на «Молодості» відбудуться покази трьох ЛГБТ-фільмів


27 жовтня в рамках проведення 44-го київського міжнародного кінофестивалю «Молодість» відбудеться показ однієї короткометражної і двох повнометражних картин на ЛГБТ-тематику.

Сьогодні на «Молодості» відбудуться покази трьох ЛГБТ-фільмів

У кінотеатрі «Жовтень» відбудуться покази студентського конкурсу короткометражних фільмів. У цьому блоці буде показано 13-ти хвилинну «Цеглину» Віктора ван дер Валка. У фільмі йдеться про Джеффрі, який працює на цегляному заводі, а вечорами сидить у батьковому домі зі своєю вагітною дівчиною. Здається, все гаразд, аж поки у їхньому житті не з’являється новий робітник Кевін, що змушує Джеффрі засумніватись у собі.

Ввечері у кінотеатрі «Київ» у ЛГБТ-програмі Sunny Bunny буде показано фільм «Усе ламається» Естер Мартін Берґсмарк (в Синьому залі о 21:15). Цей фільм є історією кохання двох молодих чоловіків – андрогінного Себастіана та гетеросексуального Андреаса. Разом вони кидають виклик вилощеному шведському “суспільству Ікеї”. Це битва за любов, у якій Себастіан зрештою розуміє, що повинен відпустити Еллі, знайти в собі сили і не допустити, щоб його щастя залежало від когось іншого.

О 21:20 в кінотеатрі «Жовтень» відбудеться показ документального фільму «Коло» Штефана Гаупта. Мережа, заснована навколо часопису Der Kreis на початку 1940-х років, була єдиною організацією для ґеїв, що пережила нацистський режим. У повоєнні роки вона переросла у всесвітньо відомий підпільний клуб. Фільм оповідає історію кохання, що тривала десятиліттями, залишаючись табуйованою в суспільстві, та показує надихаюче самоусвідомлення та відвагу цієї пари.

Стрічка здобула Приз глядацьких симпатій у програмі “Панорама” та Приз Teddy як найкращий документальний фільм на 64-му Берлінському МКФ. Стрічку представлятимуть особливі гості Sunny Bunny – прототипи головних персонажів “Кола” Ернст Остертаг і Робі Рапп, актор Матіас Гунґербюлер та продюсер фільму Іван Мадео.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти