197

Семен Семенченко звинуватив Ляшка у "зміні" сексуальної орієнтації


Вчора ввечері під час ток-шоу «ШУСТЕР LIVE» відбулась суперечка між кандидатами у народні депутати Верховної Ради 8 скликання: 5 номером «Народного фронту», командиром батальйону "Миротворець" Андрієм Тетеруком, 2 номером «Сапомомічі», командиром батальйону Нацгвардії Семеном Семенченком і лідером Радикальної партії Олегом Ляшком.

Семен Семенченко звинуватив Ляшка у "зміні" сексуальної орієнтації

Андрій Тетерук порадив Олегу Ляшку вибачитись перед виборцями за те, що він видавав себе за фронтовика. Потім, коли Ляшко почав захищатися, Тетерук сказав радикалу «закрити свого рота».

В суперечку вступив Семен Семенченко, який сказав Олегу Ляшку, що «клоунада закінчилась і його час вичерпано».

Представник «Самопомічі» також назвав головного радикала «аферистом» і «шахраєм». Ляшко перейшов у контрнаступ, звинувативши Семенченка у тому, що він заради виборів «відмовився від прізвища батька і матері». У свою чергу другий номер «Самопомічі» звинуватив лідера Радикальної партії у зміні «орієнтації, яка йому була дана богом». З якої на яку «змінював» орієнтацію Ляшко, Семенченко не уточнив.

Савік Шустер сказав, що обговорення орієнтації це «нижче пояса і не правильно».

Нагадаємо, що за попередніми результатами у ВРУ потрапляють 6 або 7 політичних сил.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти