257

Російський художник Нікас Сафронов назвав гомосексуальність патологією, яку потрібно приховувати


Відомий російський художник, який часто приїздить в Україну, Нікас Сафронов, під час петербурзької виставки, яка вихваляє гетеросексуальне кохання, висловився щодо того, як він ставиться до людей гомосексуальної орієнтації.

Російський художник Нікас Сафронов назвав гомосексуальність патологією, яку потрібно приховувати

Виставка "Російська любов", що об'єднала художників, які виступають проти одностатевих шлюбів, не обійшлася без спротиву з боку борців за права гомосексуалів. До місця проведення експозиції прийшли кілька чоловіків із плакатами, на яких були антигомофобні заклики.

Однак обурення захисників прав гомосексуалів не переконали російського художника Нікаса Сафронова. На його думку, подібна поведінка подібна на настрій істеричної жінки і недостойна уваги.

«Потрібно бути скромнішими. Якщо у вас вже з’явилось щось у голові, то тихо сиди вдома і займайся тим, що тобі подобається. Але це не є нормою чи правилом. І це не є правдою. Це не нормально, це – патологія чи марнування», - висловився Сафронов щодо гомосексуальності.

Джерело: piter.tv

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти