326

В Ізраїлі в першому читанні прийняли закон, який дозволяє сурогатне материнство для геїв


Законопроект про сурогатне материнство в Ізраїлі пройшов перше читання у Кнесеті в понеділок, наблизившись до остаточного прийняття.

В Ізраїлі в першому читанні прийняли закон, який дозволяє сурогатне материнство для геїв

Цей законопроект вперше був оприлюднений у січні цього року. Він передбачає, що ізраїльським гей-парам тепер не потрібно буде виїздити закордон, щоб скористатись послугою сурогатного материнства, а можливість народження дитини буде доступною через послугу сурогатного материнства на території Ізраїлю.

В березні цього року прийняття цього законопроекту гальмував міністр будівництва Ізраїлю Урі Аріель, який стверджував, що законопроект створює «моральні та етичні» питання.

В понеділок він пройшов перше читання у Кнесеті. За нього проголосували 45 депутатів, 15 виступили проти.

Міністр охорони здоров’я Яель Герман сказав: «Цей закон говорить про принцип рівності, незалежно від сексуальної орієнтації або складу сім’ї. Кожна людина має право стати батьком. Цей законопроект також регулює послуги сурогатного материнства, які надані за кордоном».

Релігійні діячі Ізраїлю засудили законопроект, як такий, що руйнує «сім’ю» і є «морально розбещеним».

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти