463

В кінотеатрі «Жовтень» фільм представила перша офіційно зареєстрована гей-пара Швейцарії


Вчора у кінотеатрі «Жовтень» відбувся показ напівдокументального гей-фільму «Коло», який отримав дві премії Берлінського кінофестивалю і претендує стати номінантом премії «Оскар» 2015 року. Разом зі столичними глядачами фільм переглянула перша офіційно зареєстрована гей-пара Швейцарії, життя і кохання якої покладено в основу сюжету стрічки. Показ відбувся в рамках ЛГБТ-програми "Молодості" - "Sunny Bunny".

В кінотеатрі «Жовтень» фільм представила перша офіційно зареєстрована гей-пара Швейцарії

Фільм режисера Штефана Гаупта занурює глядачів на півстоліття назад у атмосферу Цюриха 50-60-х років і розповідає реальну історію стосунків Ернста Остертага і Робі Раппа. Фільм є напівдокументальним. Деякі сцени з життя гей-пари відтворені молодими акторами, деякі – вони переповідають особисто. Ернст і Робі зустрілись завдяки гей-клубу і журналу «Коло», який був єдиним друкованим виданням для геїв того часу.

Своє кохання вони пронесли через довгі роки заборон і гомофобії. У 2000-х роках вони уклали цивільне партнерство у Швейцарії і стали першою гей-парою, яка узаконила свої стосунки.

Перед глядачами столичного кінотеатру «Жовтень» фільм представили автори стрічки, а саме: продюсер, виконавець головної ролі і гей–пара 84-річних Ернст Остертаг і Робі Рапп.

Нагадаємо, що з 26 жовтня по 2 листопада щодня в рамках кінофестивалю "Молодість" проходять покази фільмів на ЛГБТ-тематику.

Сьогодні о 21:20 в кінотеатрі "Жовтень" відбудеться показ фільму "Прайд" (Pride), який розповідає про групу лесбі- та гей-активістів, які збирали гроші на допомогу сім’ям, що зазнали збитків внаслідок страйку британських шахтарів 1984 року. Ініціатива пізніше стала відомою як “Геї на підтримку Шахтарської кампанії". Ця стрічка була визнана найкращою у ЛГБТ-програмі Каннського кінофестивалю.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти