234

54% ЛГБТ-людей потерпають від дискримінації в Італії


Дослідження, проведене Агенством Євросоюзу з фундаментальних прав (FRA) говорить, що Італія є однією з країн, де найбільше дискримінують ЛГБТ в Євросоюзі. Гірше ситуація лише в Литві, Польщі, Хорватії і на Кіпрі.

54% ЛГБТ-людей потерпають від дискримінації в Італії

В ході опитування з’ясувалось, що 54% італійських ЛГБТ заявили, що вони були піддані хоча б раз у житті дискримінації. Опитування також показало, що лише 8% італійців відкрито заявляють про свою сексорієнтацію.

ANSA також повідомляє, що в Італії політики часто використовують образливі формулювання щодо ЛГБТ і в країні відсутні норми, які б захищали сексменшини від дискримінації.

Директор Агенства, яке проводило дослідження, заявив, що необхідно «повернути рівність і відсутність дискримінації ЛГБТ назад на порядок денний у ЄС», після вступу на посаду нових європарламентарів і нової Єврокомісії.

На початку цього місяця міністр внутрішніх справ Італії заблокував визнання одностатевих шлюбів, заявивши, що вони не можуть бути легальними в країні, навіть якщо вони укладені поза межами Італії.

В липні мер Боргозезії пропонував заборонити усі публічні гей-поцілунки в його місті.

Джерело: www.pinknews.co.uk

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти