172

В Петербурзі припинили переслідування гей-активіста за плакат «Содомія солодше меду»


Петербурзький суд у зв'язку з відсутністю складу злочину закрив провадження стосовно активіста ЛГБТ-спільноти Євгенія Пірожкова, який був затриманий у липні під час гей-прайду через плакат «Содомія солодше меду».

В Петербурзі припинили переслідування гей-активіста за плакат «Содомія солодше меду»

Пірожков був єдиним затриманим учасником п'ятого ЛГБТ-параду, який проходив 24 липня цього року. Активіста звинувачували в пропаганді гомосексуальних стосунків серед неповнолітніх.

Під час акції Пірожков підняв плакат з гаслом "Содомія солодше меду" і був відразу ж затриманий.

Позов до суду подав один з батьків, який прийшов на акцію разом з православними активістами. При цьому в суді заявник не зміг впізнати Пірожкова, а всі свідки постійно плуталися в свідченнях.

Як зазначає юрист Російської ЛГБТ-мережі Марія Козловська, це - другий випадок в історії Росії, коли справа по звинуваченню в "пропаганді гомосексуальних стосунків" була закрита за відсутністю складу злочину. Перший випадок - закриття справи журналістки "Росбалту" Єлени Клімової, авторки громадського інтернет-проекту "Діти-404. ЛГБТ-підлітки. Ми є!" - для надання допомоги підліткам, які належать до сексуальних меншин.

Джерело: www.svoboda.org

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти