351

«НАРОДНИЙ ФРОНТ» заведе до парламенту співавтора закону про заборону «пропаганди гомосексуалізму»


Згідно попередніх результатів виборів і опрацьованих 98.70% протоколів, найбільшу підтримку на виборах до Верховної Ради отримала політична партія "НАРОДНИЙ ФРОНТ". Під 43 номером у списку цієї партії до парламенту йде Павло Унгурян, який є відомим, як один з ініціаторів гомофобного законопроекту № 8711 (0945), який 2 жовтня 2012 року був прийнятий Верховною Радою у першому читанні.

«НАРОДНИЙ ФРОНТ» заведе до парламенту співавтора закону про заборону «пропаганди гомосексуалізму»

На даний час законопроект № 0945 відображається на сайті Верховної Ради, як такий, що 2 вересня цього року не був включений у порядок денний.

Відповідно до цього законопроекту, депутати, в тому числі Унгурян, хотіли внести зміни до Закону України «Про захист суспільної моралі», Закону України «Про друковані засоби масової інформації (пресу) в Україні», Закону України «Про телебачення і радіомовлення», Закону України «Про видавничу справу» і до Кримінального кодексу України.

У всі ці нормативно-правові акти депутати хотіли додати слово «гомосексуалізм». «Гомосексуалізмом» законопроект називає стосунки сексуального характеру між особами однієї статі. Зміни вносяться в закони з метою заборони використання засобів масової інформації для «пропаганди гомосексуалізму».

Згідно законопроекту № 0945 призначалась кримінальна відповідальність за ввезення, виробництво і поширення творів з пропагандою «гомосексуалізму» разом з творами, що пропагують насильство, жорстокість, расову, національну і релігійну нетерпимість і дискримінацію. Законотворці бажали карати за "пропаганду гомосексуалізму" штрафом до 300 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або позбавленням волі на термін від трьох до п'яти років.

Нагадаємо, що Павло Унгурян був народним депутатом України у 2007-2012 роках і представляв тоді Блок Юлії Тимошенко. 

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти