208

Сьогодні на «Молодості» пройдуть покази ще двох фільмів на ЛГБТ-тематику


Ввечері в кінотеатрі «Жовтень» відбудуться покази двох фільмів на ЛГБТ-тематику.

Сьогодні на «Молодості» пройдуть покази ще двох фільмів на ЛГБТ-тематику

Обидва фільми змагаються за перемогу в конкурсі «Sunny Bunny».

Рівно о 19 годині в кінотеатрі «Жовтень» покажуть ігровий дебют італійського режисера Себастьяно Різо - “Темніше за північ” (Più buio di mezzanotte). Головний герой фільму - тендітний підліток Давіде , який не знаходить спільної мови з батьком. Той ненавидить хлопця за фемінність, якою він нібито ганьбить всіх чоловіків Сицилії. Картина була представлена у «Тижні критики» цьогорічного Каннського кінофестивалю.

"Літні ночі” (Les nuits d'été) французького режисера Маріо Фанфані присвячені Франції кінця 50-х років минулого сторіччя. Саме в цей час країна переживає Алжирську війну. Мішель зразковий сім’янин і успішний нотаріус. У нього прекрасна дружина, з якою він виховує сина. Його родина нічого не знає про справжні причини щотижневих візитів Мішеля до їхнього будиночку в лісі. Стрічка “Літні ночі” отримала нагороду Queer Lion як найкращий фільм ЛГБТК-тематики цьогорічного Венеційського кінофестивалю.

Показ цієї стрічки відбудеться о 21:20 у кінотеатрі «Жовтень».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.
 

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти