287

Бой Джордж сказав, що усі поп-зірки геї дуже консервативні


Легендарна британська група Culture Club, вокалістом якої раніше був Бой Джордж, воз’єдналась, щоб дати концерт у лондонському клубі “Heaven” через 32 роки після свого першого виступу тут-таки.

Бой Джордж сказав, що усі поп-зірки геї дуже консервативні

Гурт був частиною англійського неоромантичного руху, розквіт якого випав на 70-ті-початок 80-х років.

Вони продали мільйони дисків і отримали безліч нагород, серед яких – Греммі та кілька Brit Awards.
Бой Джордж, одна з найіменитіших постатей міжнародної музичної сцени 80-х, завдячує популярністю своєму грудному голосу та андрогінному зовнішньому вигляду.

Після концерту співак зазначив: “Відколи ми щойно почали виступати як гурт, і досі, беручи до уваги, що я й надалі – найбільший дивак з-поміж усіх, можна сказати, що нічого не змінилося. Знаєте, усі поп-зірки-геї – дуже консервативні. У музиці я радше король, ніж королева, і вважаю, що оскільки головне в музичному бізнесі – фантазія, то ви можете дозволити собі бути, чим завгодно, і, як то кажуть: “Хай щастить”. Проте назагал люди були і залишаються доволі консервативними”.

На початку наступного року побачить світ їхній новий альбом, а незабаром вони вирушають у гастрольне турне Північною Америкою – вперше за 14 років.

Бой Джордж - відкритий гей. На початку року він сказав, що камін-аут не є зобов'язанням.

Джерело: ua.euronews.com

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти