987

Невідомі підпалили кінотеатр "Жовтень" під час показу ЛГБТ-фільму


Сьогодні ввечері під час показу фільму "Літні ночі” (Les nuits d'été) був вчинений підпал найстарішого київського кінотеатру "Жовтень". За інформацією свідків пожежі, під час сеансу в залі "Гегемон", невідомі кинули туди димову шашку.

Невідомі підпалили кінотеатр "Жовтень" під час показу ЛГБТ-фільму

"Під час фільму, невідомий кинув нам за спину запальну димову шашку", - повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці Євген Зельман.

Фотокореспондентка Ганна Грабарська написала: "Пожежники кажуть, що підпал був організований відразу в декількох місцях".

Під час сеансу фільму "Літні ночі" з програми "Молодості" Sunny Bunny, невідомі підпалили зал "Гегемон" кінотеатру "Жовтень". За попередніми даними, постраждалих немає. На місці працює щонайменше 7 пожежних машин та "швидка". Рух транспорту поруч з кінотеатром перекритий.

За словами одного зі свідків, пожежна машина приїхала через 15 хв., хоча пожежна частина зовсім поряд. 

В соціальних мережах підпал кінотеатру викликав хвилю дискусій. Ініціативу громадського активіста Зоряна Кіся, провести акцію-пікет, з вимогою відбудувати кінотеатр і не дати забудувати територію кінотеатру офісними приміщеннями, за перші п'ять хвилин підтримало більше 250 людей. На це й момент 1500 людей зявили про бажаня піти на акцію.

Нагадаємо, що у 2013 році гомофоби спалили веселковий прапор під київським кінотеатром «Жовтень». Приводом для цього стала демонстрація фільмів на ЛГБТ-тематику в рамках програми Sunny Bunny.

Фото Денис Панін

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти