637

Глава Apple Тім Кук зробив довгоочікуване зізнання, що він гей


Чутки про гомосексуальну орієнтацію глави Apple ходили давно, але інформація остаточно підтверджена сьогодні.

Глава Apple Тім Кук зробив довгоочікуване зізнання, що він гей

Головний виконавчий директор Apple Inc. Тім Кук оголосив про свою гомосексуальну орієнтацію в статті, що вийшла в журналі Businessweek, передає "Інтерфакс-Україна".

"Досі я не зізнавався публічно у своїй орієнтації. Тепер же я хочу внести ясність: я пишаюся тим, що я гей, і вважаю це одним з найбільших подарунків від Господа", - написав він.

"Протягом усієї своєї кар'єри я старався зберегти певний рівень приватності в тому, що стосується мого особистого життя. При цьому протягом багатьох років я не приховую своєї орієнтації, і багато моїх колег в Apple знають, що я гей, і це ніяк не позначається на їх відношенні до мене ", - зазначив він.

"Я не вважаю себе активістом. Але якщо новина про те, що CEO Apple є геєм, допоможе комусь прийняти себе таким, який він є, або надихне людей на боротьбу за рівні права, це стане рівноцінним обміном на таємницю мого приватного життя" , - йдеться в статті.

Чутки про гей-орієнтацію глави Apple ходили давно. Американський журнал Out Magazine протягом трьох попередніх років називав його найвпливовішим представником сексуальних меншин в США. В червні поточного року Т.Кук очолив гей-парад співробітників Apple. 

1 листопада Тім Кук святкуватиме 54 рік народження.

Джерело: focus.ua/

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти