167

Директор «Молодості» вважає, що ЛГБТ у спаленні «Жовтня» використали для прикриття


Вчора ввечері біля згорілого кінотеатру «Жовтень», де традиційно відбувалися покази ЛГБТ-програми кінофестивалів «Молодість», відбувся прес-брифінг, на якому незмінний директор МКФ «Молодість» і один із засновників Sunny Bunny Андрій Халпахчі оголосив офіційну позицію міжнародного кінофестивалю щодо підпалу кінотеатру.

Директор «Молодості» вважає, що ЛГБТ у спаленні «Жовтня» використали для прикриття

Керівник «Молодості» вважає, що підпал «Жовтня» - це не просто громадський протест, а спланована провокація. Те, що підпал мав зірвати показ ЛГБТ-фільму з програми Sunny Bunny – лише прикриття справжніх мотивів зловмисників.

Андрій Халпахчі зауважив, що часто в таких акціях, які мають ознаки гомофобії, звинувачують представників ВО «Свобода», яка є непримиренним борцем з ЛГБТ-спільнотою. Втім, Директор МКФ "Молодість" Андрій Халпахчі особисто розмовляв з їхніми представниками – вони спрощують чутки про участь у позавчорашньому підпалі "Жовтня".

Організатор кінофестивалю «Молодість», одним з майданчиків якого був «Жовтень», має дві версії щодо того, хто насправді стоїть за підпалом будівлі: «1) рейдери, що хочуть на місці найстарішого київського кінотеатру збудувати торгівельний центр; 2) політичні сили, що хочуть дискредитувати Україну на шляху до євроінтеграції. Правоохоронні органи мають якнайшвидше визначити, хто саме стоїть за цією провокацією».

Халпахчі сказав, що він «звертається до Президента України», бо «такі випадки повинні бути розслідувані до кінця». Нагадаємо, що усі покази фільмів з програми Sunny Bunny перенесли у «Кінопанораму» і «Київ».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти