462

Кандидат в нардепи від "Опозиційного блоку" хоче жити в толерантному до сексменшин суспільстві


42-й номер у виборчоу списку "Опозиційного блоку" Денис Ржавський висловив свою позицію щодо підпалу "Жовтня" у соціальній мережі Facebook.

Кандидат в нардепи від "Опозиційного блоку" хоче жити в толерантному до сексменшин суспільстві

Денис Ржавський, який балотується у Верховну Раду України, написав емоційний пост щодо утисків прав людини в Україні.

Він вважає, що підпал кінотеатру "не тільки плювок в обличчя української інтелігенції, це плювок в обличчя всім, хто стояв на Майдані за європейський вибір України".

Кандитат від "Опозицйного блоку" звинувачує владу в тому, що спроба зірвати показ ЛГБТ-кіно - "це чергове відкрите приниження і обмеження свободи інших людей". Він бачить у цьому ознаку тоталітарного суспільства.

"Я не хочу жити в такому суспільстві. Я хочу щоб кожна людина незалежно від своєї національності, віросповідання або сексуальних уподобань почувалась комфортно", - заявив Ржавський.

Молодий політик вважає, що кожна людина має компенсувати нездатність держави захистити людей від дискримінації за ознакою "сексуальна орієнтація".

Також Денис повідомив, що він є одним з ініціаторів спеціального принту "Веселка" - символу дружби і толерантності до всіх меншин в нашій країні, у рамках проекту From Ukraine With Love.

42-й номер "Опозиційного блоку" написав, що він солідарний з рухом за відновлення "Жовтня" і ЛГБТ-програмою "Молодості". Доказ - 44% від продажів "веселкових" футболок підуть на відбудову кінотеатру на Подолі.

Нагадаємо, що радник міністра внутрішніх справ Антон Геращенко назвав гомофобію мотивом підпалу «Жовтня» і закликав до сексуальної терпимості.

Підготував Левчук Тимур

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти