167

ЛГБТ-колона на Марші проти ненависті з кожним роком збільшується


«Альянс гетеросексуалів за права ЛГБТ» взяв участь в традиційному Марші проти ненависті в Петербурзі, який влаштовують в пам'ять про вбивство правозахисника Ніколая Гіренко.

ЛГБТ-колона на Марші проти ненависті з кожним роком збільшується

Таким чином активісти висловили протест пропаганді ненависті до різних соціальним груп, в тому числі ЛГБТ - всередині країни і до громадян сусідньої держави, яку нав'язують росіянам.

«Райдужна колона на Марші проти ненависті з кожним роком все збільшується, стає більш організованою і яскравішою», написав Олексій Сергєєв - активіст «​​Альянс гетеросексуалів за права ЛГБТ»

Він також висловив надію на майбутнє: «Знаєте, сьогодні я вперше повірив, що через кілька років ми зможемо пройти по Невському не невеликий групою, а колоною на багато десятків метрів. Рікою, яку неможливо буде повернути в колишні береги».

Перед початком ходи між учасниками та противниками акції сталась невелика сутичка, повідомляє «Фонтанка.ру». Шестеро людей підійшли до чоловіка, який тримав прапор кримських татар, і заявили: «Як вам не соромно стояти з національним символом кримських татар в одній колоні з ЛГБТ?»

«Я татарин, і ви мене цим ображаєте», - відповів чоловік.

У «Марші проти ненависті» також брали участь представники коаліції «За демократичний Петербург», партія «Яблуко», рух «Солідарність», «РПР-Парнас».

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти