225

Єгипет: три роки в'язниці за "відео гей-весілля"


Суд в Єгипті засудив вісьмох чоловіків до трьох років в'язниці за участь в підготовці відеоролика, в якому нібито продемонстроване гей-весілля.

Єгипет: три роки в'язниці за "відео гей-весілля"

Чоловіки визнані винними в "пропаганді" розпусти та образі суспільної моралі. На відеозаписі видно, як двоє чоловіків обіймають один одного і обмінюються обручками, в той час як їхні друзі веселяться в човні на річці Ніл, повідомляє BBC.

Самі засуджені заперечують, що на ролику показане гей-весілля. Вирок викликав протест з боку присутніх в суді родичів обвинувачених.

Питання традиційної моралі

Гомосексуальність в Єгипті офіційно не заборонена, проте все ще залишається соціальним табу. Єгипетські геї скаржаться, що поліцейське переслідування гомосексуалів посилилося в минулому році.

Оглядач BBC по Близькому Сходу Себастіан Ашер вказує, що ісламісти в Єгипті очолили кампанію протесту проти цього відеосюжету, стверджуючи, що моральний рівень єгипетського суспільства знизився після повалення ісламістського президента Мохаммеда Мурсі в минулому році.

Нинішній уряд на чолі з президентом Абдулом Фаттаха Сісі, ймовірно, прагне продемонструвати населенню, що вони дотримуються не менше консервативних поглядів в питаннях традиційної моралі.

Підписуйтесь на аккаунт Національного ЛГБТ-порталу України в ВКонтактеTwitter і Facebook: в одній стрічці - все найцікавіше з ЛГБТ-життя України та світу.

Підписуйтесь на Telegram канал @lgbtorgua

Підписуйтесь
на наші акаунти